“O‘zagrolizing” aksiyadorlik jamiyatining

hududiy filiallari to‘g‘risida ma’lumot

1. Qoraqalpog‘iston Respublikasi filiali

Babadjanov Zakirjan Samandarovich

Manzil: Nukus sh., 230000, А.Temur ko‘chasi, 1-uy

Telefon: 0 361 222 63 09

Email: nukus@agroleasing.uz

 5,966 umumiy ko'rishlar,  30 bugungi ko'rishlar

2. Andijon viloyati filiali

Muhammadjanov Shohruhbek Mahmudjonovich

Manzil: Andijon sh., 170019, А.Fitrat ko‘chasi, 214-uy

Telefon: 0 374 224 45 22

Email: andijon@agroleasing.uz

 5,967 umumiy ko'rishlar,  31 bugungi ko'rishlar

3. Бухоро вилоят филиали

Hafizov Zavqiddin Shokirovich

Manzil: Buxoro sh., 200104, S.Murodov ko‘chasi, 14-uy

Telefon: 0 365 228 46 02

Email: buxoro@agroleasing.uz

 5,968 umumiy ko'rishlar,  32 bugungi ko'rishlar

4. Jizzax viloyati filiali

Berdiboyev Jamoliddin Abdug‘aniyevich

Manzil: Jizzax sh., 130100, Narimonov ko‘chasi, 21-uy

Telefon: 0 372 226 53 00

Email: jizzax@agroleasing.uz

 5,969 umumiy ko'rishlar,  33 bugungi ko'rishlar

5. Qashqadaryo viloyati filiali

Yaxshiyev Suyun Mo‘minovich 

Manzil: Qarshi sh., 180018, Sohibkor ko‘chasi, 3-uy

Telefon: 0 375 227 71 82

Email: qarshi@agroleasing.uz

 5,970 umumiy ko'rishlar,  34 bugungi ko'rishlar

6. Navoiy viloyati filiali

Ataqulov Hotam Kuchkarovich

Manzil: Navoiy sh., 106800, Me’morlar ko‘chasi, 2 А-uy

Telefon: 0 436 224 47 01

Email: navoi@agroleasing.uz

 5,971 umumiy ko'rishlar,  35 bugungi ko'rishlar

7. Namangan viloyati filiali

Turg‘unboyev Shuhrat Apsattarovich

Manzil: Namangan sh., 160103, Do‘stlik ko‘chasi, 18 А-uy

Telefon: 0 369 234 29 83

Email: namangan@agroleasing.uz

 5,972 umumiy ko'rishlar,  36 bugungi ko'rishlar

8. Samarqand viloyati filiali

Urunov Valijon Toshmuradovich

Manzil: Samarqand sh., 140108, A.Temur ko‘chasi, 49 А-uy

Telefon: 0 366 233 00 32

Email: samarqand@agroleasing.uz

 5,973 umumiy ko'rishlar,  37 bugungi ko'rishlar

9. Sirdaryo viloyati filiali

Xoliqberdiyev Ilhom Mamayusufovich

Manzil: Guliston sh., 120000, Istirohat bog‘i ko‘chasi, 11-uy

Telefon: 0 367 225 48 59

Email: guliston@agroleasing.uz

 5,974 umumiy ko'rishlar,  38 bugungi ko'rishlar

10. Surxondaryo viloyati filiali

Muratov Rasul Nazarovich 

Manzil: Termiz sh., 191105, Alpomish ko‘chasi, 19-uy

Telefon: 0 376 223 73 63

Email: termiz@agroleasing.uz

 5,975 umumiy ko'rishlar,  39 bugungi ko'rishlar

11. Toshkent viloyati filiali

Norbutayev Ilhom Shomurotovich

Manzil: Toshkent sh., 100011, Bobur ko‘chasi, 42 А-uy

Telefon: 0 371 244 92 46

Email: toshkent@agroleasing.uz

 5,976 umumiy ko'rishlar,  40 bugungi ko'rishlar

12. Farg‘ona viloyati filiali

Erkayev Erkinjon Yuldohsevich

Manzil: Farg‘ona sh., 150100, Bahor ko‘chasi, 322-uy

Telefon: 0 373 241 43 30

Email: fargona@agroleasing.uz

 5,977 umumiy ko'rishlar,  41 bugungi ko'rishlar

13. Xorazm viloyati filiali

Rajabov Baxtiyor Sharifboyevich

Manzil: Urganch sh., 220100, Xonqa ko‘chasi, 36/2-uy

Telefon: 0 362 227 16 45

Email: urgench@agroleasing.uz

 5,978 umumiy ko'rishlar,  42 bugungi ko'rishlar

 5,965 umumiy ko'rishlar,  29 bugungi ko'rishlar